eddie vedder's polish kingdom ::: inne ::: wspierane instytucje

Menu główne  :::   Strona głównaNewsBiografiaDyskografiaTeksty i tłumaczeniaO piosenkachInni o EddiemInspiracjeZdjęcia
Zespoły Eda :::   Bad RadioTemple of the dogHovercraftPearl Jam
Inne :::   SeattleGrungeWspierane instytucjePoglądyCiekawostkiTabulaturyLinki
Download :::   mp3/vcd TapetySkinyCzcionkiArtykułyInne  Do strony :::  Księga gościO stronieO autorzeKontakt
   

Pearl Jam zawsze był bardzo aktywnym zespołem przy wspieraniu instytucji charytatywnych i idei politycznych. Robi to na wiele sposobów. Zwykle jest to pomoc finansowa, lub poprzez dawanie dobroczynnych koncertów demonstrujących poparcie dla danej organizacji. Instytucje wypisane poniżej to ważniejsze spośród ok. 40-tu wspieranych przez Pearl Jam. By zobaczyć pełną listę popierancyh stowarzyszeń możesz odwiedzić oficjalny spis na stronie Synergy.

Organizacje (w porządku alfabetycznym):

Artists For A Hate-Free America - Nazwa mówi sama za siebie. 

The Bridge School - Fundatorem tej organizacji jest Pegi Young wraz z Jamesem Fordererem. Pearl Jam wspomaga tą organizację grając regularne koncerty co roku (od 1992)

Home Alive - Każdy, kto słuchał Self-Pollution Radio Broadcast będzie pamiętał rozmowę w sprawie Mia Zapata. Home Alive jest projektem skierowanym przeciwko przemocy i koncentruje się na tworzeniu indywidualnej świadomości każdego by przeciwdziałać wzrostowi przestępczości.

The Hunger Site - Pierwsza na świecie organizacja internetowa, której celem jest zwalczanie głodu na naszej planecie. Organizacja skupia się na zmniejszeniu różnic pomiędzy bogatymi i głodującymi próbując zmniejszyć ilość tych drugich.

JAMPAC - JAMPAC jest niedochodową organizacją charytatywną, która reprezentuje poglądy artystów, przemysłu muzycznego i fanów na arenie politycznej.

Milarepa - The Milarepa Fund jest kolejną nienastawioną na zysk organizacją pomagającą Tybetańczykom w sposób pozbawiony przemocy odzyskać niezależność.

PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) - PETA neguje badania na zwierzętach, eskperymenty i nieludzkie traktowanie. PETA kształci własnych wolontariuszy i uczy społeczeństwo jak pozbyć się barbarzyństwa w stosunku do zwierząt, popierając wszelkie ustawy o ochronie zwierząt.

Red Feather Development Group - Niezależna, niereligijna, nienastawiona na zysk organizacja zatrudniająca wolontariuszy akcji humanitarych, domagająca się poszanowania dla Indian, ich kultury, specyficznego sposobu bycia. Dbają o polepszenie warunków w rezerwatach.

Rock For Choice - Rock for Choice został założony w 1991 jako protest przeciwko nieludzkiemu traktowaniu kobiet, które poddały się aborcji. Organizacja ta walczy o humanitarne warunki tego zabiegu i godziwe warunki dla kobiet. Ed jest zwolennikiem przerywania ciąży.

Surfrider Foundation - The Surfrider Foundation to kolejna nienastawiona na zysk organizacja walcząca o ochronę i czystość naszych oceanów, fal i plaż. (Edek jest zapalonym surferem)

Teenage Cancer Trust - Jeśli widziałeś 'The Who Live At Royal Albert Hall', klasyczny dobroczynny show dedykowany Teenage Cancer Trust i jeśli kiedykolwiek czytałeś gazetkę wydawaną przez TEN CLUB w 2001 to wiesz już zapewne więcej. Pozostałych odsyłamy na stronę organizacj 

 
    »»»   eddie vedder's polish kingdom

©  jeremy 2002  •  all rights reserved